Zpět na seznam

ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL

Čokoláda, čokoláda a zase ta čokoláda! Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou historicky prvního Čokoládového festivalu ve Futuru. Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo nebo kebab, mnohé speciality i neotřelá čokoládová spojení a kombinace, přijďte k nám na degustaci od 19. do 21. října. Vstupné je zdarma.

Vedle přehlídky čokoládových delikates, kuriozit a cukrovinek na milovníky (i ty ještě nepřesvědčené) čekají trhykulinářské show s renomovanými šéfkuchaři významných restaurací, tvořivé dílničky pro děti, workshopy nebo ochutnávky.

Program a doprovodné aktivity budou probíhat:

  • v pátek 19. října od 14:00 do 18:00
  • v sobotu 20. října od 10:00 do 18:00
  • v neděli 21. října od 10:00 do 17:00

Ochutnávat a zakoupit čokoládové dobroty bude možné od více než tří desítek výrobců a dodavatelů. Například ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo‑Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Waffle Brno, Čokolandia, Passion Chocolate, Nos Macarons, Choco-Café Praha a mnoho dalších.

Na děti čekají vedle malování na obličej také kreativní dílničky s kreslením čokoládou a barevným pískem. A v sobotu odpoledne navíc karneval!

A budeme také soutěžit! Například ve Hře o podklad. Kdo si zakoupí u vstupu za 30 Kč pohár, v němž najde klíček pasující k pokladu, může získat poklad s cenami v hodnotě 8 000 Kč.

Akce je pořádaná agenturou ChrisEvents.

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Čokoládový festival budou společností MB Futurum HK s.r.o., IČO: 04575342, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

JAZZ WORLD PHOTO 2018
do 26. 10. 2018

Laureáti ceny Jazz World Photo se opět "setkají" v našem centru při výstavě spojené se soutěží o nejlepší jazzovou fotografii.

Číst více
Akce centra

NOVĚ OTEVŘENO: ROYAL DINING

Stolujte v královském stylu. Veškeré potřeby, doplňky a příslušenství najdete v nově otevřené prodejně Royal Dining.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.