Zpět na seznam

DĚTSKÝ SVĚT HER MEGA BLOKS

Konec školního roku se blíží, přijďte s dětmi přivítat prázniny a pohrát si. Od 24.6. bude naše centrum zaplavené kostičkami Mega Bloks. A pro veliký zájem prodlužujeme celou akci do 31.7. :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najdete u nás na ploše 150m2 tři zóny naplněné populární stavebnicí Mega Bloks. Poslední školní den navíc dostanou všichni školou povinní zmrzlinu zdarma po předložení svého vysvědčení. Tato školní listina bude také vstupenkou ke kolu štěstí, na kterém si děti vytočí zajímavé odměny. Společně s rodiči nebo kamarády budete mít možnost zvěčnit veselé chvíle v crazy foto koutku.

Hernu budete moci s dětmi navštívit až do 31. července.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SUPER SOBOTY!
11. 11. – 10. 3. 2018

Představte si, že máte ruce na volantu, pohodlně se zapřete do luxusní sedačky a sešlápnete plyn vašeho nového vozu Mercedes-Benz CLA 180. Že je to jen nesplnitelný sen? Nemusí! U nás se vám totiž tato zdánlivě nedosažitelná představa může proměnit ve skutečnost! Od 11. listopadu 2017 do 10. března 2018 budeme hrát v rámci našich Super sobot právě o tento luxusní automobil a mnoho dalších hodnotných cen. A vyhrává opravdu každý!

 

Číst více
Akce centra

MAGAZÍN ZIMA 2017/2018

Náš life-stylový Magazín Futurum pro zimu 2017/2018 je napěchovaný informacemi - od trendů, beauty typů, fashion novinek i odlehčených článků ke kávě či dortíku. Magazín Futurum je dostupný v našem centru zdarma. Zkrátka začtěte se!  

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.