Zpět na seznam

DĚTSKÝ SVĚT HER MEGA BLOKS

Konec školního roku se blíží, přijďte s dětmi přivítat prázniny a pohrát si. Od 24.6. do 2.7. Futurum zaplaví kostičky Mega Bloks.

Děti se již nemohou dočkat blížících se prázdnin a s nimi spojených her a zábavy. Jako ochutnávku, před nadcházejícími dvěma měsíci volna, nás čeká zábavný týden plný her a kreativity!

Najdete u nás na ploše 150m2 tři zóny naplněné populární stavebnicí Mega Bloks. Poslední školní den navíc dostanou všichni školou povinní zmrzlinu zdarma po předložení svého vysvědčení. Tato školní listina bude také vstupenkou ke kolu štěstí, na kterém si děti vytočí zajímavé odměny. Společně s rodiči nebo kamarády budete mít možnost zvěčnit veselé chvíle v crazy foto koutku.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY MCPEN
od 1. 6. 2017

Ve čtvrtek 1. června jsme u nás v centru otevřeli novou prodejnu McPen, kterou najdete v přízemí centra. Přijďte se porozhlédnout! 

Číst více
Akce centra

JAZZ WORLD PHOTO
7. 6. – 30. 6. 2017

Platí známé rčení "Pohoda, jazz"? Už počtvrté se u nás o potvrzení, nebo vyvrácení pokusí výstava světového formátu – Jazz World Photo. Přijďte se k nám nechat pohltit atmosférou fotografií a prozkoumat energii, intimitu i nespoutanost světa jazzu. Expozici najdete od 7. června v 1. patře centra nedaleko Pet Centra.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.