Zpět na seznam

Darujte dětem úsměv

Od soboty 2. prosince do neděle 17. prosince bude probíhat již tradiční akce pod hlavičkou Rádia Černá Hora, Darujte dětem úsměv.  Plnit vánoční přání dětem z dětských domovů a ústavů sociální péče z Královéhradeckého a Pardubického kraje budeme společně.

Děti z vybraných dětských domovů a ústavů sociální péče nakreslily svá přání, která u nás budou umístěná ve stánku Rádia Černá Hora. Za zakoupení dárku z různých cenových kategorií obdržíte konkrétní obrázek na památku. Sesbírané dárky budou následně ještě před Štědrým dnem rozvezeny do jednotlivých domovů a ústavů ve východních Čechách.

Provozní doba stánku bude ve všední dny od 15 do 20 hodin, o víkendech od 10 do 20 hodin.

Více na webu Rádia Černá Hora. 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SUPER SOBOTY!
11. 11. – 10. 3. 2018

Představte si, že máte ruce na volantu, pohodlně se zapřete do luxusní sedačky a sešlápnete plyn vašeho nového vozu Mercedes-Benz CLA 180. Že je to jen nesplnitelný sen? Nemusí! U nás se vám totiž tato zdánlivě nedosažitelná představa může proměnit ve skutečnost! Od 11. listopadu 2017 do 10. března 2018 budeme hrát v rámci našich Super sobot právě o tento luxusní automobil a mnoho dalších hodnotných cen. A vyhrává opravdu každý!

 

Číst více
Akce centra

MAGAZÍN ZIMA 2017/2018

Náš life-stylový Magazín Futurum pro zimu 2017/2018 je napěchovaný informacemi - od trendů, beauty typů, fashion novinek i odlehčených článků ke kávě či dortíku. Magazín Futurum je dostupný v našem centru zdarma. Zkrátka začtěte se!  

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.