Zpět na seznam

DEN POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI

Zveme vás na odborné školení, k problematice požární bezpečnosti, které se uskutěční v pátek 13.10., od 09.00 do 17.00 hodin v OC Futurum (před vstupem do multikina Cinestar). Program pro vás připravil Hasičský záchranný sbor Královehradeckého kraje.

 

Hlavním tématem letošního ročníku je „Bezpečné provozování komínů a tepelných spotřebičů

Na Dni požární prevence se seznámíte s problematikou vybavování objektů zařízením autonomní detekce a signalizace (detektory požáru) a zařízením pro detekci nebezpečných plynů (zejm. metan a oxid uhelnatý). Připraveny jsou pro vás informace o požární bezpečnosti staveb, zkušenosti z prováděných kontrol a z vyšetřování požárů.

Pro děti budeme mít připraveny hasičské kvízy a soutěže o drobné ceny.

Pevné body programu:

09.30   předvedení detekce požáru – hlásiče a jejich instalace

10.30   bezpečné provozování komínů a tepelných spotřebičů

11.30   hasicí přístroje a jednoduché hasební prostředky

13.30   předvedení detekce požáru – hlásiče a jejich instalace

14.30   bezpečné provozování komínů a tepelných spotřebičů

15.30   hasicí přístroje a jednoduché hasební prostředky

 
 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SUPER SOBOTY!
11. 11. – 10. 3. 2018

Představte si, že máte ruce na volantu, pohodlně se zapřete do luxusní sedačky a sešlápnete plyn vašeho nového vozu Mercedes-Benz CLA 180. Že je to jen nesplnitelný sen? Nemusí! U nás se vám totiž tato zdánlivě nedosažitelná představa může proměnit ve skutečnost! Od 11. listopadu 2017 do 10. března 2018 budeme hrát v rámci našich Super sobot právě o tento luxusní automobil a mnoho dalších hodnotných cen. A vyhrává opravdu každý!

 

Číst více
Akce centra

MAGAZÍN ZIMA 2017/2018

Náš life-stylový Magazín Futurum pro zimu 2017/2018 je napěchovaný informacemi - od trendů, beauty typů, fashion novinek i odlehčených článků ke kávě či dortíku. Magazín Futurum je dostupný v našem centru zdarma. Zkrátka začtěte se!  

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.