Zpět na seznam

JEDINEČNÉ VÁNOCE & ADVENT

Přijďte si k nám užít předvánoční atmosféru a adventní čas. Čeká na vás pestrá nabídka akcí, můžete si nechat zdarma zabalit dárky, nakoupit, pohrát si nebo pomáhat. Takové budou jedinečné Vánoce u nás!

1/ Každou sobotu můžete i přes vánoční svátky soutěžit o automobil Mercedes-Benz CLA 180, v rámci našich Super sobot. Za každou registraci do soutěže si navíc vylosujete okamžitou výhru, kterou si můžete ponechat, nebo ji někomu nadělit pod stromeček. Rozhodnutí je na vás :)

2/ V neděli 26. listopadu si u nás můžete vyzkoušet olympijský sport curling.

3/ Od 1. do 24. prosince Vám zabalíme dárky zdarma.

4/ Od 2. do 17. prosince budeme společně pomáhat dětem z dětských domovů a ústavů sociální péče při akci Darujte dětem úsměv.

5/ V neděli 3. prosince oslavíme Mikuláše společně s oblíbenými postavičkami Enchantimals.

6/ 13. prosince nás čeká odpoledne s hráči Mountfield HK.

7/ Na 15. prosince připadá otevření nového dětského koutku a s ním i velká párty.

 
 
 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SUPER SOBOTY!
11. 11. – 10. 3. 2018

Představte si, že máte ruce na volantu, pohodlně se zapřete do luxusní sedačky a sešlápnete plyn vašeho nového vozu Mercedes-Benz CLA 180. Že je to jen nesplnitelný sen? Nemusí! U nás se vám totiž tato zdánlivě nedosažitelná představa může proměnit ve skutečnost! Od 11. listopadu 2017 do 10. března 2018 budeme hrát v rámci našich Super sobot právě o tento luxusní automobil a mnoho dalších hodnotných cen. A vyhrává opravdu každý!

 

Číst více
Akce centra

MAGAZÍN ZIMA 2017/2018

Náš life-stylový Magazín Futurum pro zimu 2017/2018 je napěchovaný informacemi - od trendů, beauty typů, fashion novinek i odlehčených článků ke kávě či dortíku. Magazín Futurum je dostupný v našem centru zdarma. Zkrátka začtěte se!  

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.