Zpět na seznam

JSME Z PRAVĚKU: VÝSTAVA DINOSAURŮ

Přeneste se do pravěké doby mezi dinosaury! Od 6. října až do 5. listopadu budete v našem centru svědky dechberoucí výstavy realisticky vypadajících tvorů s autentickými pohyby a zvuky. Přijďte si obry z prehistorické doby ochočit!

Pro ty nejmenší máme navíc každou neděli připraveny tvořivé dílničky s pestrou paletou kreativních úkolů a nápadů.

 

Výstava vás vtáhne do období pravěku. Díky oživlým dinosaurům, kteří dýchají a otvírají svoje tlamy, pohybují očima, hýbou ocasem a mrkají víčky, se rázem ocitnete v Jurském parku. 

Několik dinosaurů je možné si i osedlat a stát se tak na chvíli krotitelem pravěkých obrů. Pokud se necítíte na krocení ještěrů, nevadí. Co se stát archeologem a zkusit objevování kosterních pozůstatků v archeologické zóně? Pro nejmenší bude připravený Dino hrací koutek, kde se děti mohou vyřádit a objevovat další druhy dinosaurů.

O každém z vystavených dinosaurů se budete moci dozvědět víc prostřednictvím mobilní aplikace po načtení QR kódu.  

 
 
 
 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

TVOŘIVÉ DÍLNIČKY
8. 10. – 5. 11. 2017

V neděli 8. října odstartujeme tvořivé dílničky! Těšit se s námi můžete každou neděli, od 10:00 do 18:00 na pestrou paletu témat, kreativních postupů a různých druhů pracovního materiálu.

 

Číst více
Akce centra

VEJCE GO!
18. 10. – 22. 10. 2017

Sbírejte s námi dinosauří vajíčka a soutěžte o báječné ceny! Po našem obchodním centru jsme rozmístili 15 nalepovacích vajíček s QR kódy a na vás je všechny pochytat!

Jak? Načtěte QR kód pomocí vašeho mobilního telefonu, registrujte se, chytněte vajíčko a bod je váš! Pro pět nejúspěšnějších lovců vajec, kteří sesbírají nejvíce bodů, je připravených 5 tematických dárkových balíčků.

 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.