Zpět na seznam

SUPER SOBOTY!

Představte si, že máte ruce na volantu, pohodlně se zapřete do luxusní sedačky a sešlápnete plyn vašeho nového vozu Mercedes-Benz CLA 180. Že je to jen nesplnitelný sen? Nemusí! U nás se vám totiž tato zdánlivě nedosažitelná představa může proměnit ve skutečnost! Od 11. listopadu 2017 do 10. března 2018 budeme hrát v rámci našich Super sobot právě o tento luxusní automobil a mnoho dalších hodnotných cen. A vyhrává opravdu každý!

 

Nakupte v jednom z více než stovky obchodů v OC Futurum (vyjma hypermarketu Tesco), přineste účtenku v hodnotě alespoň 500 Kč a zúčastněte se losování o hodnotné ceny. Ať už chcete udělat radost sobě nebo obdarovat své blízké, máme dárky pro každého.

V přízemí našeho centra na vás budou každou sobotu mezi 10. a 18. hodinou čekat hostesky s moderátorem, kde za účtenku nad 500 Kč dostanete k vyplnění hrací kartu. Díky ní se po vyplnění zařadíte do slosování  o automobil Mercedes-Benz CLA 180. Finální slosování o hlavní cenu proběhne v rámci Mega soboty 10. března 2018. Navíc si však za vyplnění hrací karty můžete vylosovat z osudí okamžitou výhru. A je opravdu o co soutěžit! Zahraniční zájezdy, elektronika, spotřebiče, domácí roboty, parfémy, dárkové vouchery, poukazy na zboží či služby, vstupenky na sportovní i kulturní akce a mnoho dalších.​

Přehled okamžitých cen Super soboty 9. 12. 

Přehled okamžitých cen Super soboty 2. 12. 

Přehled okamžitých cen Super soboty 25. 11.

Přehled okamžitých cen Super soboty 18. 11.

Přehled okamžitých cen Super soboty 11. 11.

Kompletní pravidla akce naleznete ZDE. Další informace, novinky a katuality můžete sledovat v UDÁLOSTI na Facebooku.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

MAGAZÍN ZIMA 2017/2018

Náš life-stylový Magazín Futurum pro zimu 2017/2018 je napěchovaný informacemi - od trendů, beauty typů, fashion novinek i odlehčených článků ke kávě či dortíku. Magazín Futurum je dostupný v našem centru zdarma. Zkrátka začtěte se!  

Číst více
Akce centra

JEDINEČNÉ VÁNOCE & ADVENT
26. 11. – 24. 12. 2017

Přijďte si k nám užít předvánoční atmosféru a adventní čas. Čeká na vás pestrá nabídka akcí, můžete si nechat zdarma zabalit dárky, nakoupit, pohrát si nebo pomáhat. Takové budou jedinečné Vánoce u nás!

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.