Zpět na seznam

MAGAZÍN FUTURUM JARO/LÉTO 2018

Lifestylový Magazín Futurum na jaro a léto 2018 je venku a napěchovaný informacemi - od aktuálních trendů, beauty tipů a fashion novinek, přes doporučení na akce a výlety, až po odlehčené články ke kávě či dortíku.

Chcete se dozvědět, jaká barva ovládne jarní a letní kolekce? Jaký střih plavek k vodě zvolit? Jak si osvěžit šatník, botník či kosmetickou taštičku? Jak správně pečovat o pleť? Tipy pro dámy i pány najdete v aktuální čísle Magazínu. 

Plus na vás čeká obsáhlý rozhovor s gastro hvězdou Kamu, samozřejmě včetně nějakého toho receptu, doporučení na výlety po okolí a mnohé další. Začtěte se!

Magazín Futurum vám je k dispozici zdarma v našem centru nebo můžete listovat online. Nahlédnout do zákulisí fashion story můžete ve videu.

Přejeme čtení plné barev a inspirace!

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

NOVÁ PRODEJNA KOUTNÝ
od 5. 6. 2018

V úterý 5. června v našem centru slavnostně otevřela stylová prodejna Koutný. Inspiraci pro elegány a gentlemany najdete právě zde. 

Číst více
Akce centra

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ

Když jsou u nás slevy, je to na pytel! Připravte se na záplavu výhodných akcí, snížených cen a výprodejů. A hlavně zvolte vhodné zavadlo, ve kterém vše odnést. :)

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.