Zpět na seznam

STREETMANIA 2018

Tradiční akce uznávané taneční skupiny T-BASS se k nám opět po roce vrací se svou velkolepou show! Garáže ve 3. patře našeho centra se otřesou v základech v sobotu 22. září mezi 15. a 18. hodinou.

Na profesionální taneční stagi s profi ozvučením, vizualizacemi a projekcemi předvedou svůj um a aktuální práce všechny složky taneční skupiny, tedy od nejmenších a začínajících až po nejzkušenější. Někteří vystoupí vůbec poprvé před publikem! Příchozím se představí tanečníci ve věku již od 2 a půl let, až po letošní seniorské mistry ČR. 

Moderátorského žezla se chopí Jakub Kotek, známý např. z pořadu mixér na TV Óčko, a leader skupiny T-BASS Zdeněk „Zoli“ Zolman.

Vstupné na akci je zdarma. 

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Streetmania budou společností MB Futurum HK s.r.o., IČO: 04575342, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SUPER SOBOTY! 2018
17. 11. – 12. 1. 2019

Jednomu vozu jsme již novou majitelku našli, letos budeme hledat znovu. Druhý ročník úspěšné a oblíbené účtenkové loterie Super soboty se vrací do našeho centra. Tetokrát bude hlavní výhrou nablýskaný elegán značky Volvo. Startujeme v sobotu 17. listopadu!

Číst více
Akce centra

OTEVÍRACÍ DOBA 17.11.2018
17. 11. 2018

V sobotu 17. listopadu budeme mít OTEVŘENO standardně bez omezení. 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.