Zpět na seznam

VÝSTAVA BURNING MAN COLLECTION BY MAREK MUSIL

Prozkoumejte fenomén festivalu Burning Man a jeho epigonů prostřednictvím čočky fotografa Marka Musila. Unikátní výstava fotografií bude probíhat v horním patře centra od 2. srpna do 6. září.

První autorská kolekce fotografií předního českého reklamního fotografa Marka Musila zachycuje nejen legendární americký festival Burning Man, který se koná v Nevadské poušti na dně vyschlého jezera, ale také jeho novodobé nástupce – MidBurn v Izraeli a AfrikaBurn. Nejznámějším a nejvyhledávanějším z trojice je americký Burning Man, který se může pyšnit i účastí předních světových celebrit a je populární po celém světě.

Marek Musil skrze svůj fotoaparát zachytil jedinečnou atmosféru a nevšední kulturu, která všechny tři festivaly doprovází. Z vybraných snímků poté sestavil první knížku a výstavu, se kterou sklízí velký úspěch. Výstavu a knihu uvedl v rámci expozice v LEICA Gallery v Praze.

Výstavu fotografií také najdete ve druhém patře centra v termínu od 2. srpna do 6. září. 

Partnery projektu jsou: FOTOLAB a NIKON.

Zdroj fotografií: Marek Musil

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z výstavy The Burning Man Collection by Marek Musil budou společností MB Futurum HK s.r.o., IČO: 04575342, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.