Zpět na seznam

ZACHRAŇ ŽIVOT S KRYŠTŮFKEM

Víte, že 16. říjen je Evropským dnem záchrany života? Přijde si s námi osvěžit zásady neodkladné resuscitace a přivolání záchranné služby prostřednictvím tísňové linky 155 na akci Zachraň život s Kryštůfkem

 

Dopolední blok s Kryštůfkem bude zasvěcen školám a školkám. Pod vedením instruktorů se žáci na několika stanovištích naučí správný postup při resuscitaci, volat na tísňovou linku 155 a vyzkouší si komunikaci s operačním střediskem záchranářů.

Od 13 hodin budou jednotlivá stanoviště k dispozici také veřejnosti, a to jak dětem, tak dospělým. Prohlédnete si mimo jiné techniku a vybavení Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje nebo si na modelu prověříte své schopnosti provádět nepřímou srdeční masáž. Záchranáři vám také rádi zodpoví dotazy k jejich práci.

 
 
 
 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

JSME Z PRAVĚKU: VÝSTAVA DINOSAURŮ
6. 10. – 5. 11. 2017

Přeneste se do pravěké doby mezi dinosaury! Od 6. října až do 5. listopadu budete v našem centru svědky dechberoucí výstavy realisticky vypadajících tvorů s autentickými pohyby a zvuky. Přijďte si obry z prehistorické doby ochočit!

Pro ty nejmenší máme navíc každou neděli připraveny tvořivé dílničky s pestrou paletou kreativních úkolů a nápadů.

 

Číst více
Akce centra

TVOŘIVÉ DÍLNIČKY
8. 10. – 5. 11. 2017

V neděli 8. října odstartujeme tvořivé dílničky! Těšit se s námi můžete každou neděli, od 10:00 do 18:00 na pestrou paletu témat, kreativních postupů a různých druhů pracovního materiálu.

 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.