Zpět na seznam

ZACHRAŇ ŽIVOT S KRYŠTŮFKEM

Víte, že 16. říjen je Evropským dnem záchrany života? Přijde si s námi osvěžit zásady neodkladné resuscitace a přivolání záchranné služby prostřednictvím tísňové linky 155 na akci Zachraň život s Kryštůfkem

 

Dopolední blok s Kryštůfkem bude zasvěcen školám a školkám. Pod vedením instruktorů se žáci na několika stanovištích naučí správný postup při resuscitaci, volat na tísňovou linku 155 a vyzkouší si komunikaci s operačním střediskem záchranářů.

Od 13 hodin budou jednotlivá stanoviště k dispozici také veřejnosti, a to jak dětem, tak dospělým. Prohlédnete si mimo jiné techniku a vybavení Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje nebo si na modelu prověříte své schopnosti provádět nepřímou srdeční masáž. Záchranáři vám také rádi zodpoví dotazy k jejich práci.

 
 
 
 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

NOVÁ PRODEJNA KOUTNÝ
od 5. 6. 2018

V úterý 5. června v našem centru slavnostně otevřela stylová prodejna Koutný. Inspiraci pro elegány a gentlemany najdete právě zde. 

Číst více
Akce centra

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ

Když jsou u nás slevy, je to na pytel! Připravte se na záplavu výhodných akcí, snížených cen a výprodejů. A hlavně zvolte vhodné zavadlo, ve kterém vše odnést. :)

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.