Zpět na seznam

ZACHRAŇ ŽIVOT S KRYŠTŮFKEM

Víte, že 16. říjen je Evropským dnem záchrany života? Přijde si s námi osvěžit zásady neodkladné resuscitace a přivolání záchranné služby prostřednictvím tísňové linky 155 na akci Zachraň život s Kryštůfkem

 

Dopolední blok s Kryštůfkem bude zasvěcen školám a školkám. Pod vedením instruktorů se žáci na několika stanovištích naučí správný postup při resuscitaci, volat na tísňovou linku 155 a vyzkouší si komunikaci s operačním střediskem záchranářů.

Od 13 hodin budou jednotlivá stanoviště k dispozici také veřejnosti, a to jak dětem, tak dospělým. Prohlédnete si mimo jiné techniku a vybavení Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje nebo si na modelu prověříte své schopnosti provádět nepřímou srdeční masáž. Záchranáři vám také rádi zodpoví dotazy k jejich práci.

 
 
 
 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SUPER SOBOTY!
11. 11. – 10. 3. 2018

Představte si, že máte ruce na volantu, pohodlně se zapřete do luxusní sedačky a sešlápnete plyn vašeho nového vozu Mercedes-Benz CLA 180. Že je to jen nesplnitelný sen? Nemusí! U nás se vám totiž tato zdánlivě nedosažitelná představa může proměnit ve skutečnost! Od 11. listopadu 2017 do 10. března 2018 budeme hrát v rámci našich Super sobot právě o tento luxusní automobil a mnoho dalších hodnotných cen. A vyhrává opravdu každý!

 

Číst více
Akce centra

MAGAZÍN ZIMA 2017/2018

Náš life-stylový Magazín Futurum pro zimu 2017/2018 je napěchovaný informacemi - od trendů, beauty typů, fashion novinek i odlehčených článků ke kávě či dortíku. Magazín Futurum je dostupný v našem centru zdarma. Zkrátka začtěte se!  

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.