Novinky

Akce centra

JAZZ WORLD PHOTO
7. 6. – 30. 6. 2017

Platí známé rčení "Pohoda, jazz"? Už počtvrté se u nás o potvrzení, nebo vyvrácení pokusí výstava světového formátu – Jazz World Photo. Přijďte se k nám nechat pohltit atmosférou fotografií a prozkoumat energii, intimitu i nespoutanost světa jazzu. Expozici najdete od 7. června v 1. patře centra nedaleko Pet Centra.

Číst více
Akce centra

DĚTSKÝ DEN: BYLO NEBYLO
3. 6. 2017

V sobotu 3. června společně oslavíme Mezinárodní den dětí! Přijďte s rodinou, přáteli, sousedy, ale hlavně s dětmi si zasoutěžit, pohrát, tvořit, zvídat, zkrátka užít si den! Vstupné je zdarma.

Číst více
Akce centra

OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY MCPEN
od 1. 6. 2017

Ve čtvrtek 1. června jsme u nás v centru otevřeli novou prodejnu McPen, kterou najdete v přízemí centra. Přijďte se porozhlédnout! 

Číst více
Akce centra

VYMĚŇ STAROU ZA NOVOU
13. 5. – 21. 5. 2017

Pusťte si vítr do šatníku. Zbavte se kousků, které již nenosíte. Udělejte si místo na nové trendy hadříky. Zapojte se do oblíbené charitativní sbírky ve prospěch Oblastní charity Hradec Králové. Za donesené svrchní oblečení či obuv můžete získat až 200 Kč na vaše další nákupy.

Přijďte přispět buď o víkendu 13. - 14. května nebo 20. - 21. května.  Zkrátka Vyměň starou za novou! Záštitu nad celou akcí převzal známý návrhář Osmany Laffita. Více se dozvíte také v jeho rozhovoru pro TV Óčko. ​

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.