Zpět na seznam

INTERSPORT


Dárková karta Zobrazit na mapě
Otevírací doba
PO - NE:
9:00 - 21:00
 
Telefon
495273863
Webové stránky

O obchodě

INTERSPORT je světová jednička v prodeji sportovního vybavení!

Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních. Naši odborně vyškolení prodejní specialisté vám ochotně poradí s Vaším výběrem. Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a vyzvedněte si na prodejně svoji Zákaznickou kartu INTERSPORT. Využijte záruky nejnižších cen. Naleznete-li do 7 dnů v republice v jiné prodejně identický produkt (stejný model, velikost, barva) za prokazatelně nižší cenu, vyplatíme vám cenový rozdíl v hotovosti. Více informací na www.intersport.cz.

Profesionální servis kol

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.

O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.

Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE

Profesionální servis lyží a snowboardů

Abyste na horách měli z lyžování co největší zážitek, potřebují Vaše lyže a snowboardy pečlivou přípravu, kterou Vám rádi zajistíme v našich servisních pracovištích.

Přineste si své lyže nebo snowboardy do INTERSPORTU, kde Vám naši pracovníci namontují a seřídí vázání, vyčistí a kvalitně navoskují skluznice a nabrousí hrany. Na požádání Vám ve vybraných prodejnách také vystaví potvrzení o seřízení pro lyžařský zájezd.

Více informací a ceník servisních služeb naleznete na našem webu.

Těšíme se na vaši návštěvu.

váš tým INTERSPORT

Přinášíme sport lidem.

 

Akce a slevy

Nový leták INTERSPORT
6. 12. – 17. 12. 2017

Nový leták INTERSPORT! Platí 6.12. - 17.12. 2017.

Leták si můžete prohlédnout ZDE.


Nový leták INTERSPORT
6. 12. – 17. 12. 2017

Nový leták INTERSPORT! Platí 6.12. - 17.12. 2017.

Leták si můžete prohlédnout ZDE.

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.