Zpět na seznam

Dětský koutek

DĚTSKÝ KOUTEK JE DOČASNĚ UZAVŘEN A AKTUÁLNĚ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME NOVÝ.

Dětský koutek najdete vedle pokladen hypermarketu Tesco a je pro vás otevřen každý den od 10 do 21 hodin.

Dětský koutek Myška umožňuje rodičům klidný nákup s vědomím, že o jejich děti je dobře postaráno. Dětskému koutku dominuje skluzavka a bazének s relaxačními míčky. Dále je zde připraveno plno hraček a stavebnic pro kluky i holky a odpočinková zóna s TV, kde děti mohou sledovat pohádky. Každý měsíc je připraveno několik tematických akcí.

Pro větší děti je k dispozici xbox, kde si mohou aktivně zahrát hry a vyzkoušet různé sporty.

Dětem se věnuje zkušený personál s pedagogickým vzděláním. Po celou dobu pobytu dítěte v dětském koutku je zajištěn pitný režim (přírodní pramenitá voda).

Dárkové karty

Ideální dárek i firemní benefit! 

 

Více informací
Parkování

K hlavním výhodám OC Futurum patří jeho snadná dostupnost.

Více informací
Magazín centra

Dopřejte si pravidelnou dávku novinek, trendů, módních i beauty tipů a triků, aktualit a zábavy.

Více informací
Ostatní služby

Nákupní a zábavní centrum FUTURUM Hradec Králové se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.

Více informací
Ostatní služby Nákupní a zábavní centrum FORUM Hradec Králové se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se unás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.