Zpět na seznam

Ostatní služby

Ostatní služby

Nákupní a zábavní centrum FUTURUM Hradec Králové se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.

V našem obchodním centru naleznete následující bankomaty: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Moneta Money Bank, Fio banka i Air Bank.

Dárkové karty

Ideální dárek i firemní benefit!

Více informací
Parkování

K hlavním výhodám OC Futurum patří jeho snadná dostupnost – nachází se na jedné z tepen Hradce Králové, a to na ulici Brněnská.

Autem pohodlně zaparkujete v parkovacím domě, který navíc prošel v roce 2016 výraznými renovacemi. Vedle rozšíření vjezdu a nového dopravního značení se zjednodušila i navigace. Svůj vůz tak zaparkujete naprosto komfortně a navíc zdarma.

Vozidla na LPG lze zaparkovat na střeše OC.

Více informací
Dětský koutek

DĚTSKÝ KOUTEK JE DOČASNĚ UZAVŘEN A AKTUÁLNĚ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME NOVÝ.

Dětský koutek najdete vedle pokladen hypermarketu Tesco a je pro vás otevřen každý den od 10 do 21 hodin.

Více informací
Ostatní služby Nákupní a zábavní centrum FORUM Hradec Králové se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se unás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb. ČISTIČKA OBUVI AUTOMAT MHD AUTOMYČKA BANKOMATY CENTRUM RELAXACE DOBÍJENÍ PRO MOBILY KOSMETIKA MIKROVLNKY PŘEBALOVACÍ PULTY POSEZENÍ PROFESIONÁLNÍ SERVIS KOL SMĚNÁRNA STOJANY NA KOLA VÝROBA KLÍČŮ WIFI ZTRÁTY & NÁLEZY
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.